Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Stapelstein – postaw na bezpieczny rozwój swojego malucha

Stapelstein to niemiecka firma, która specjalizuje się w tworzeniu zabawek sensorycznych dla dzieci. Innowacyjne i kreatywne krążki mają za zadanie inspirować maluchy do aktywności fizycznej i rozwijania umiejętności poznawczych. Założycielami marki są Hannah König i Stephan Schenk, którzy wraz z zespołem nauczycieli i wykwalifikowanych projektantów stworzyli markę, która dziś jest rozpoznawana na całym świecie. Zabawki Stapelstein zrewolucjonizowały rynek akcesoriów dziecięcych, zapewniając rodzicom możliwość wyboru gadżetów, które nie tylko ułatwiają rozwój malucha, ale też zapewniają bezpieczeństwo zabawy.

Stapelstein – kreatywność i zrównoważony rozwój

Warto podkreślić, że marka Stapelstein stawia na zrównoważony rozwój, co oznacza, że ważne są dla niej względy ekologiczne. W produkcji firma wykorzystuje tylko materiały bezpieczne, pochodzące ze sprawdzonych ekologicznych źródeł. Produkty marki, pomimo prostoty formy, stanowią świetną opcję do wykorzystania przy dbaniu o rozwój malucha. Zabawki Stapelstein wspierają rozwój sensoryczny dzieci w każdym wieku, Zabawa z krążkami pomaga w stabilizacji kręgosłupa i utrwaleniu prawidłowej postawy ciała. Zastosowanie materiałów recyklingowych sprawia, że zabawki marki są bezpieczne dla środowiska i sprawdzają się do użytku także małych dzieci.

Zabawki Stapelstein dla dzieci i dorosłych

Produkty Stapelstein wyróżnia nieskomplikowana konstrukcja i ponadczasowy wygląd. Producent stawia na żywe kolory, które mają zachęcać dzieci do zabawy. Krążki Stapelstein wykonane są z naturalnego EPP, które charakteryzuje się tym, że jest trwałe i odporne na zanieczyszczenia.

Kamienie i dyski sensoryczne od Stapelstein najczęściej stosowane są jako zabawki edukacyjne dla dzieci, jednak mogą z nich korzystać także osoby dorosłe. Krążki pozwalają rozwijać umiejętności psychomotoryczne poprzez układanie z nich ciekawych figurek. W większej ilości można z nich wykonać także tor przeszkód, który świetnie nadaje się do ćwiczenia równowagi.

Zabawki Stapelstein – zapraszamy do zapoznania się z ofertą

W Gigi Kids oferujemy szeroki wybór zabawek Stapelstein, od pojedynczych krążków po całe zestawy. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku możliwość rozwoju poprzez zabawę, krążki Stapestein stanowią idealną opcję na to, aby wspomagać koordynację i pracę nad postawą u malucha. Zabawki niemieckiej marki sprawdzą się zarówno w prywatnym użytkowaniu, jak i jako wyposażenie sal w przedszkolach czy szkolnych świetlicach.