Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

Miękkie rękawiczki z wełny merino BLUE – HVID

Original price was: 179,00 zł.Current price is: 149,00 zł.

Całoroczna czapka merino fonzie beanie adult LIGHT YELLOW- Hvid

Original price was: 249,00 zł.Current price is: 196,00 zł.

Miękkie buciki z wełny merino MOCHA – Hvid

Original price was: 179,00 zł.Current price is: 159,00 zł.

Całoroczna czapka merino fonzie beanie kids ANTRICHOTE – HVID

Original price was: 219,00 zł.Current price is: 172,00 zł.

Odzież i akcesoria dziecięce Hvid

Hvid to belgijska marka odzieżowa założona w 2015 roku przez Caroline i Stevena Hvid. Produkty firmy wyróżniają się tym, że są wykonane z materiałów organicznych, które nadają im miękkości. Głównym surowcem wykorzystywanym do produkcji odzieży Hvid jest certyfikowana przez OEKO-TEX® wełna merynosów – wyjątkowego gatunku owiec o gęstym runie. Marka tworzy ubrania wysokiej jakości w różnorodnej kolorystyce. W sklepie Gigi Kids znajdziesz szeroki wybór czapek, rękawiczek i bucików Hvid.

Ubrania z wełny merino od Hvid – czym się wyróżniają?

Wełna merino to coraz bardziej popularny surowiec stosowany do produkcji ubrań dziecięcych. Materiał wyróżnia się miękkością w dotyku, a przy tym jest hipoalergiczny i zapewnia świetną termoregulację, co sprzyja bezpieczeństwu użytkowania produktów przez dzieci.

Wełna merino to oddychające, antybakteryjne włókno, które idealnie pasuje do delikatnej skóry noworodków i starszych dzieci. Odzież Hvid zawiera w swoim składzie także lanolinę, która sprawia, że ubrania nie utrzymują zapachów pomimo regularnego użytkowania. Wełna nie powoduje uczucia swędzenia, co zwiększa komfort użytkowania.

Odzież dziecięca Hvid – czapki, kominiarki i kokony niemowlęce z miękkiej wełny

Czapeczki i kominiarki Hvid to akcesoria idealne na wyprawkę niemowlęcą. Dzięki wyjątkowym właściwościom wełny merynosów ubrania są nie tylko ciepłe, ale też bardzo miękkie, a więc nie drażnią skóry i sprawdzają się na każdy chłodniejszy dzień. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zapewnić maluchowi jak najlepszej jakości odzież wierzchnią, pomyśl o akcesoriach Hvid. Marka dba o to, aby każdy produkt wyróżniał się trwałością splotów i estetyką designu.

Marka wszystkie swoje produkty produkuje w Belgii i udostępnia je do różnych krajów Europy. Sklep Gigi Kids to jeden z niewielu dostawców produktów marki w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, ponieważ Hvid słynie z tego, że tworzy swoje produkty z pasją i dbałością o detale. Rodzice chętnie wybierają akcesoria Hvid dla swoich dzieci, dbając o ich komfort cieplny podczas spacerów.

Produkty Hvid a ekologia

Marka Hvid dużą wagę przywiązuje nie tylko do jakości wykonywanych produktów, ale też uwzględnia trendy ekologiczne. Produkty firmy wykonywane są z materiałów naturalnych, biodegradowalnych i nie zawierają sztucznych barwników ani substancji chemicznych. Dzięki temu produkowane ubrania są nie tylko bezpieczne dla maluchów, ale też środowiska naturalnego.