Wyświetlanie 1–12 z 64 wyników

Myszka narciarka Winter mouse, Big brother- Maileg

Original price was: 179,00 zł.Current price is: 139,00 zł.

Myszka narciarka Winter mouse, Big sister – Maileg

Original price was: 179,00 zł.Current price is: 139,00 zł.

Myszka – Winter mouse, Mum – Maileg

Original price was: 185,00 zł.Current price is: 159,00 zł.

Maileg to duńska firma, która specjalizuje się w produkcji i projektowaniu zabawek, dekoracji i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona w 1999 roku przez Dorę i Erika Mailil. Marka znana jest z tego, że tworzy oryginalne zabawki dla dzieci, które zawsze są dopracowane w detalach.

Maile to wyjątkowa firma specjalizująca się w ręcznym tworzeniu zabawek o charakterze retro. Produkty Maileg są znane z wysokiej jakości wykonania, kreatywnego designu i charakterystycznego stylu. Firma zajmuje się w produkcją pluszowych zwierzątek, lalek, zestawów mebli i innych akcesoriów do zabawy. Ich produkty często mają nostalgiczny, vintage’owy wygląd, a lalki i zwierzątka mają miękkie ciała i ruchome kończyny, co sprawia, że są świetnymi towarzyszami zabaw dla dzieci.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów Maileg, które możesz wykorzystać w pokoju dziecięcym. Oferujemy szereg ubranek dla myszki Maileg oraz innych znanych dzieciakom pluszaków. Zapraszamy do zapoznania się z dodatkami w postaci mebli oraz przyrządów domowego użytku, dzięki którym stworzysz miły, bezpieczny dom dla myszki i jej towarzyszy. Akcesoria Maileg, podobnie jak same zabawki, zachwycają skandynawskim wzornictwem i klasyczną prezencją. Realistyczne dopracowanie detali sprawia, że każdy element wygląda niczym miniaturowa wersja produktów z prawdziwego zdarzenia. Zapoznaj się z szeroką ofertą zabawek, które pozwolą Twoim dzieciom wykazać się kreatywnością podczas tworzenia prywatnego kącika dla swoich pluszaków.